Kodulehe tegemine

Kodulehe tegemine, soodne, kodulehe loomine

Kodulehe tegemine

Kodulehe loomine, kodulehe tegemine
Kodulehe tegemine 
Sinu ettevõttele! Kodulehe puhul on tähtis, et see peegeldaks välja teie ettevõtte tugevaid omadusi. Visiitkaardi tüüpi kodulehed on ajalugu, valmistame ainult tänapäeva veebistandarditele vastavaid kodulehti. Kodulehe tegemine on meie prioriteet. Üldjuhul valmib Sinu uus kodulehe lahendus 5-8.päevaga. Oma töös kasutame enimlevinud sisuhaldussüsteeme nagu: WordPressMagentoPrestaShop ja OpenCart.

Kodulehe tegemise juures jälgime, et see oleks kvaliteetselt valmistatud, nutiseadmete sõbralik ning vastaks 21.sajandi veebistandarditele. Arvestame ettevõtte valdkonda, selle strateegiat ja eesmärke. Tugevuseks peame just seda, et iga ettevõtte jaoks läheneme personaalselt ning lähtume kliendi soovidest. Meie loodud kodulehed on toimivad ja hallatavad kõikides nutiseadmetes kui ka tavaarvutites.

KODULEHE NÄHTAVUS OTSIMOOTORITES

Tellides kodulehe meilt, on kodulehe optimeerimine esmasel tasandil osa kodulehe valmistamise projektist. Järgime viimaseid SEO standardeid, et oleksite otsimootoritele paremini nähtav. Pärast kodulehe avalikustamist olete Google otsingus paremini leitav kui enamus teie konkurente. Hiljem on võimalik tellida erinevaid internetiturunduse teenuseid nagu näiteks Google AdWords või reklaam Facebookis.

Kodulehe optimeerimine

Vajate uut kodulehte või vana koduleht vajab uuendamist? Siis võta meiega ühendust, üheskoos leiame sobiva lahenduse ja saavutame parima tulemuse.

MEIE KOOSTÖÖPARTNERID